


123 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Мильниця AWD Interior із дроту на ніжках AWD02090062
Мильниця з хромованого дроту.
EAN 5904993720417
Код товару AWD02090062
Ширина [см] 13
Глибина [см] 10
Висота [см] 4
Вага нетто [кг] 0.08
Основний матеріал Хромований дріт
Колір Срібний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Тип мыльницы | Настольная |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5904993720417 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,085 кг |
| Маса нетто | 0,08 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Розміри продукту | 13 см х 4 см х 10 см |
| Розміри товару в упаковці | 13 см х 4 см х 10 см |
| Символ | AWD02090062 |
| Состояние | Новое |