Полиця з дроту AWD02080053
Код: AWD02080053
Розмір: 48,5 см х 13,5 см х 12,5 см
Матеріал: дріт покритий хромом
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993720127 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,58 кг |
| Маса нетто | 0,56 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Розміри продукту | 48,5 см х 13,5 см х 12,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 48,5 см х 13,5 см х 12,5 см |
| Символ | AWD02080053 |