
715 ₴
Символ:AWD02080192
EAN:5904993723012
матеріал: хромований дріт
Розміри продукту:69см х 8см х 17см
Вага нетто:0,67 кг
Розміри товару в упаковці: 75 см х 16 см х 17 см
Вага брутто:0,8 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993723012 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,68 кг |
| Маса нетто | 0,67 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Розміри продукту | 69 см х 8 см х 17 см |
| Розміри товару в упаковці | 69 см х 8 см х 17 см |
| Символ | AWD02080192 |