865 ₴
Полиця з дроту кутова 3 ярусна 2 крючки AWD02080051
Код: AWD02080051
Розмір: 17,5*17,5*43,5см
Матеріал : дріт покритий хромом
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993720103 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,7 кг |
| Маса нетто | 0,65 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Розміри продукту | 22 см х 41 см х 14,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 22 см х 41 см х 14,5 см |
| Символ | AWD02080051 |
| Тип мебели | кутова полиця |