226 ₴
Мильниця серії Daisy AWD02191355
Код: AWD02191355
Розмір: 12,5*7,3*2,5 см
Матеріал: кераміка
>| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Декоративное оформление | Без декора |
| Цвет | Белый |
| Материал | Керамика |
| Тип мыльницы | Настольная |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357076 |
| Маса брутто | 0,14 кг |
| Маса нетто | 0,14 кг |
| Розміри продукту | 12,50 см х 7,30 см х 2,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 12,50 см х 7,30 см х 2,50 см |
| Символ | AWD02191355 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Горошок |