
217 ₴
Мильниця з колекції Avilla — це поєднання сучасного дизайну та функціональності. Виготовлена з кам'яної кераміки, вона має сірий колір із елегантними коричневими вкрапленнями, що надає їй вишуканого вигляду. Компактні розміри дозволяють зручно розмістити її на раковині або полиці у ванній кімнаті, забезпечуючи організоване зберігання мила.
Дозатор | Склянка | Мильниця | Туалетна щітка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Материал | Керамика |
| Тип мыльницы | Настольная |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551893 |
| Маса брутто | 0,16 кг |
| Маса нетто | 0,16 кг |
| Розміри продукту | 12,50 см х 3,00 см х 10,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 12,50 см х 3,00 см х 10,00 см |
| Символ | AWD02191837 |
| Состояние | Новое |