


183 ₴
Мильниця з колекції Pledo — це поєднання елегантного дизайну та функціональності. Виготовлена з кам'яної кераміки, вона має глянцеву поверхню з візерунком, що надає їй вишуканого вигляду. Такий дизайн гармонійно доповнить інтер'єр ванної кімнати в стилі glamour або boho.
Дозатор | Склянка | Мильниця | Туалетна щітка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Материал | Керамика |
| Тип мыльницы | Настольная |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359643 |
| Маса брутто | 0,22 кг |
| Маса нетто | 0,22 кг |
| Розміри продукту | 12,5 см х 3 см х 8 см |
| Розміри товару в упаковці | 12,5 см х 3 см х 8 см |
| Символ | AWD02191612 |