| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | Пластик |
| Тип мыльницы | Настольная |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551725 |
| Маса брутто | 0,3 кг |
| Маса нетто | 0,27 кг |
| Розміри продукту | 13,30 см х 2,20 см х 8,80 см |
| Розміри товару в упаковці | 14 см х 3 см х 9 см |
| Символ | AWD02191820 |
| Состояние | Новое |