658 ₴
Килимок для ванної антиковзкий прямокутний прозорий AWD02091600
Код: AWD02090812
Розмір: 99*40*0,5 см
Матеріал: ПВХ
>| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Прозрачный |
| Материал | ПВХ |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359520 |
| Маса брутто | 0,8 кг |
| Маса нетто | 0,75 кг |
| Розміри продукту | 99 см х 0,5 см х 40 см |
| Розміри товару в упаковці | 99 см х 0,5 см х 40 см |
| Символ | AWD02091600 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |