849 ₴
Код: AWD02101053
Напівкругла душова стійка білого кольору. Можна обрізати до потрібної довжини. Монтажний комплект входить.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Комплектация кольцами | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Регулируемая длина | Нет |
| Тип | Карниз дуговой |
| Тип крепления | Винтовое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354020 |
| Маса брутто | 0,55 кг |
| Маса нетто | 0,4 кг |
| Розміри продукту | 90 см х 3 см х 90 см |
| Розміри товару в упаковці | 71 см х 3 см х 21,5 см |
| Символ | AWD02101053 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | блістер |