



504 ₴
Карниз для душу. Його установка дуже проста і не вимагає свердління, просто розмістіть його між двома стінами та відрегулюйте довжину. Завдяки гумовим нековзким наконечникам він міцно триматиметься на місці. Довжина душової штанги регулюється і становить від 110 до 200 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Комплектация кольцами | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Регулируемая длина | Да |
| Тип | Карниз прямой |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5904993723227 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,22 кг |
| Маса нетто | 0,21 кг |
| Розміри продукту | 110 см х 3 см х 3 см |
| Розміри товару в упаковці | 3,5 см х 110 см х 3,5 см |
| Символ | AWD02100232 |
| Состояние | Новое |
| Тип крепежа | Телескопічний |
| Тип упаковки товару | фольга + вішалка |