



406 ₴
Карниз для душу. Його установка дуже проста і не вимагає свердління, просто розмістіть його між двома стінами та відрегулюйте довжину. Завдяки гумовим нековзким наконечникам він міцно триматиметься на місці. Довжина душової штанги регулюється і становить від 70 до 120 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Комплектация кольцами | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Регулируемая длина | Да |
| Тип | Карниз прямой |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5904993723203 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,16 кг |
| Маса нетто | 0,15 кг |
| Розміри продукту | 70см х 3см х 3см |
| Розміри товару в упаковці | 3,5 см х 71 см х 3,5 см |
| Символ | AWD02100230 |
| Состояние | Новое |
| Тип крепежа | Телескопічний |
| Тип упаковки товару | фольга + вішалка |