1 059 ₴
Килимок для ванної кімнати з мікрофібри 50*80 коричневий, каміння AWD02161143
Код: AWD02161143
Розмір: 50*80 см
Матеріал: мікрофібра< /p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Полиэстер |
| Подходит для пола с подогревом | Да |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354860 |
| Цвет | Темно-коричневый |
| Маса брутто | 0,72 кг |
| Маса нетто | 0,69 кг |
| Розміри продукту | 80 см х 0,5 см х 50 см |
| Розміри товару в упаковці | 80 см х 0,5 см х 50 см |
| Символ | AWD02161143 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | фольга + вішалка |