


380 ₴
Квадратна настінна вішалка з нержавіючої сталі, кріпиться за допомогою липкої стрічки 3M. У комплекті 2 вішалки. Максимальна вантажопідйомність одного гачка до 4 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Вместимость полотенец | 1 |
| Тип держателя | Крючок |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812356475 |
| Кількість у наборі | 2 |
| Максимальная нагрузка | 4 кг |
| Маса брутто | 0,12 кг |
| Маса нетто | 0,11 кг |
| Розміри продукту | 4,7 см х 5,5 см х 3 см |
| Розміри товару в упаковці | 4,7 см х 5,5 см х 3 см |
| Символ | AWD02091295 |
| Тип крепежа | скотч 3М |
| Тип упаковки товару | блістер |