435 ₴
Килимок для ванної кімнати з поліестеру 60*40 синій AWD02161396
Код: AWD02161396
Розмір: 60*40*2 см
Матеріал: поліестер< /p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Синий |
| Материал | Полиэстер |
| Подходит для пола с подогревом | Да |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357489 |
| Маса брутто | 0,36 кг |
| Маса нетто | 0,3 кг |
| Розміри продукту | 40 см х 1 см х 60 см |
| Розміри товару в упаковці | 40 см х 1 см х 60 см |
| Символ | AWD02161396 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | фольга + вішалка |