1 954 ₴
Душова штанга для душової лійки, регульована.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354624 |
| Маса брутто | 0,56 кг |
| Маса нетто | 0,52 кг |
| Материал душевой штанги | Нержавеющая сталь |
| Мыльница | Нет |
| Покрытие | Хром |
| Полочка | Нет |
| Регулировка угла наклона ручного душа | Да |
| Розміри продукту | 69,5 см х 3,5 см х 12 см |
| Розміри товару в упаковці | 77,5 см х 5 см х 17 см |
| Символ | AWD02221119 |
| Тип крепежа | Гвинтове |
| Тип упаковки товару | блістер |
| Утримувач душової лійки | Да |