700 ₴
Кошик для білизни плетений білий AWD02241595
Код: AWD02241595
Матеріал: лоза
Розмір: 35*25*15 см
Колір: біла
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Материал | Лоза |
| Форма | Прямоугольная |
| Крышка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359476 |
| Маса брутто | 0,25 кг |
| Маса нетто | 0,25 кг |
| Розміри продукту | 35 см х 15 см х 25 см |
| Розміри товару в упаковці | 35 см х 15 см х 25 см |
| Символ | AWD02241595 |
| Состояние | Новое |