
587 ₴
Туалетна щітка з колекції Libre — це поєднання стилю бохо та функціональності. Виготовлена з кам'яної кераміки, вона має бежевий колір з декоративними пружками, що надає їй вишуканого вигляду. Щітка оснащена пластиковою головкою та ручкою з нержавіючої сталі, забезпечуючи довговічність і зручність у використанні.
Дозатор | Склянка | Мильниця LIBRE AWD02191751 | Туалетна щітка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Бежевый |
| Наличие крышки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551046 |
| Маса брутто | 0,52 кг |
| Маса нетто | 0,47 кг |
| Материал | Керамика |
| Розміри продукту | 9,5 см х 32,5 см х 9,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 10,5 см х 26,5 см х 10,5 см |
| Символ | AWD02191752 |
| Состояние | Новое |
| Тип йоржика | Підлоговий |