



3 106 ₴
Символ:AWD02331411
EAN:590181235763
Матеріал: алюміній + пластик
Максимальне навантаження:150 кг
Розміри виробу:49 см x 39 см x 42 см
Вага нетто:1,8 кг
Тип упаковки продукту: картон
Розміри виробу в упаковці:39 см x 61 см x 11 см
Вага брутто:2,4 кг
Крісло для душу – це допоміжне обладнання, призначене для людей з інвалідністю, травмами, людей похилого віку або з руховими обмеженнями та проблемами з підтримкою рівноваги. Рекомендується використовувати у ванній кімнаті для полегшення гігієнічних процедур. Його медичне застосування полягає в компенсації наслідків травми або інвалідності. Медичний виріб I класу. Сертифіковано CE та схвалено PZH.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Откидная крышка | Нет |
| Съемная крышка-сиденье | Нет |
| Материал изготовления рамы | Алюминий |
| Наличие спинки | Нет |
| Регулировка высоты | Да |
| Тип подлокотников | Фиксированные |
| Пользовательские характеристики | |
| Антирозприскувач | Нет |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357632 |
| Маса брутто | 2,4 кг |
| Маса нетто | 1,8 кг |
| Материал | Алюминий/пластик |
| Материал изготовления стула | Пластик |
| Розміри продукту | 49 см x 39 см x 42 см |
| Розміри товару в упаковці | 39 см x 61 см x 11 см |
| Символ | AWD02331411 |
| Складна конструкція для зберігання та транспортування | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | Картон |