
594 ₴
Щітка для унітазу серії RAYON. Туалетна щітка доступна в попелясто-сірому кольорі з матовим покриттям. Має фактуру у вигляді тиснених вертикальних смуг. Ручка виготовлена з натурального бамбука, що є модним доповненням. Вставка щітки чорна.
AWD02191634 ДОЗАТОР RAYON
AWD02191635 КРУЖКА ДЛЯ ЗУБНОЇ ЩІТКИ RAYON
AWD02191636 Мильниця RAYON
AWD02191637 ТУАЛЕТНА ЩІТКА RAYON
AWD02091638 КОСМЕТИЧНЕ ДЗЕРКАЛО RAYON| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Материал подставки | Пластик |
| Материал ручки | металл |
| Наличие крышки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| Длина подставки | 150 |
| ЕАН | 5901812359896 |
| Маса брутто | 0,36 кг |
| Маса нетто | 0,26 кг |
| Материал | АБС + бамбук |
| Розміри продукту | 10,5 см x 37 см x 10,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 11,5 см x 29,5 см x 11,5 см |
| Символ | AWD02191637 |
| Состояние | Новое |
| Тип йоржика | Підлоговий |