


377 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Тип управления | Нажимное |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552760 |
| Маса брутто | 0,22 кг |
| Маса нетто | 0,22 кг |
| Материал | Керамика |
| Вместимость | 350 мл |
| Розміри продукту | 9,50 см х 18,00 см х 7,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 9,50 см х 18,00 см х 7,00 см |
| Символ | AWD02191924 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дозатор |