

479 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Синий |
| Материал | ПВХ |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552845 |
| Маса брутто | 0,67 кг |
| Маса нетто | 0,67 кг |
| Розміри продукту | 69,00 см х 0,50 см х 40,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 69,00 см х 0,50 см х 40,00 см |
| Символ | AWD02091932 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |