

1 595 ₴
Мінімалістична та сучасна настінна вішалка на рейці, яка ідеально впишеться у будь-який сучасний інтер'єр. Виготовлений з алюмінію, пофарбованого в глибокий чорний колір, він поєднує елегантність і довговічність. Його ширина становить 60 см, що дає достатньо місця для підвішування рушників. Установка вішалки гранично проста завдяки використанню високоміцної стрічки 3М, що самоклеїться, що позбавляє необхідності свердлити стіну. Максимальне навантаження вішалки складає 2 кг, що робить її ідеальною для повсякденного використання, поєднуючи в собі функціональність та естетику.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552906 |
| Максимальная нагрузка | 2 кг |
| Маса брутто | 0,50 кг |
| Маса нетто | 0,40 кг |
| Розміри продукту | 60,00 см х 3,20 см х 7,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 3,00 см х 69,20 см х 11,30 см |
| Символ | AWD02091938 |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Настінне |
| Тип крепежа | самоклеюча стрічка 3М |
| Тип мебели | вешалка |
| Тип упаковки товару | блістер |