


377 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Прозрачный |
| Материал | ПВХ |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552807 |
| Маса брутто | 0,49 кг |
| Маса нетто | 0,49 кг |
| Розміри продукту | 67,50 см х 0,50 см х 37,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 67,50 см х 0,50 см х 37,00 см |
| Символ | AWD02091928 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |