1 668 ₴
Овальна стійка для рушників з великою місткістю ідеально підходить для розвішування рушників, гарантуючи, що вони швидко висихають і довше залишаються свіжими. Виготовлена зі сталі, пофарбованої в елегантний напівматовий чорний колір, підставка має сучасний дизайн, який ідеально вписується в інтер'єри в стилі лофт і індустріальний. Підставка оснащена чотирма нековзкими ніжками, які захищають її поверхню та підлогу від подряпин. Два плеча підставки дозволяють розвішувати рушники по всій ширині, що сприяє їх ефективній сушінні. Сучасна і практична овальна вішалка для рушників є стильним доповненням будь-якої сучасної ванної кімнати, поєднуючи функціональність з естетикою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552388 |
| Маса брутто | 1,25 кг |
| Маса нетто | 0,77 кг |
| Материал | Пофарбована сталь |
| Вместимость полотенец | 4 та більше |
| Розміри продукту | 60,7 см х 69,8 см х 26,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 67,50 см х 8,30 см х 28,00 см |
| Символ | AWD02061886 |
| Тип мебели | вішалка для рушників |
| Тип упаковки товару | Картон |
| Тип установки | Напольная |