1 764 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие крышки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551732 |
| Цвет | Песочный |
| Маса брутто | 1,00 кг |
| Маса нетто | 1,00 кг |
| Материал | Пластик |
| Розміри продукту | 10,20 см х 40,00 см х 10,20 см |
| Розміри товару в упаковці | 10,20 см х 40,00 см х 10,20 см |
| Символ | AWD02191821 |
| Состояние | Новое |
| Тип йоржика | Підлоговий |