2 422 ₴
Вішалка для рушників у формі драбинки - це інноваційне рішення для зберігання рушників у ванній кімнаті. Його популярність пояснюється можливістю вмістити навіть кілька великих рушників на невеликому просторі. Це робить його ідеальним навіть для невеликих ванних кімнат. Каркас вішалки виготовлений зі сталі, пофарбованої в чорний матовий колір, а сходинки виготовлені зі справжнього бамбукового дерева, яке чудово справляється з вологим середовищем. Завдяки цьому на нього можна вільно розвішувати вологі рушники. Поєднання чорного та бамбукового дерева було популярним протягом багатьох років, додаючи сучасного та природного вигляду ванній кімнаті. Драбинка для рушників також оснащена нековзкими ніжками, які запобігають ковзанню вішалки по підлозі. Вішалка для ванної кімнати має такі розміри: 45 х 162,7 х 2,4 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552562 |
| Маса брутто | 1,26 кг |
| Маса нетто | 1,14 кг |
| Материал | Пофарбована сталь + бамбук |
| Вместимость полотенец | 4 та більше |
| Розміри продукту | 45,00 см x 162,70 см x 2,40 см |
| Розміри товару в упаковці | 10,30 см х 46,00 см х 10,30 см |
| Символ | AWD02061904 |
| Тип мебели | вішалка для рушників |
| Тип упаковки товару | Картон |
| Тип установки | Напольная |