


232 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Материал | Керамика |
| Размещение | Настольное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552777 |
| Маса брутто | 0,24 кг |
| Маса нетто | 0,24 кг |
| Объем | 300 мл мл |
| Розміри продукту | 7,50 см х 10,50 см х 7,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 7,50 см х 10,50 см х 7,50 см |
| Символ | AWD02191925 |
| Состояние | Новое |
| Тип | склянка |
| Форма | Круглая |