


1 057 ₴
Душова лійка AWD Interior AWD02221626 — це сучасна душова лійка з 3 режимами струменя води (розпилення, масаж, розпилення + масаж). Виготовлений з міцного та естетичного ABS-матеріалу. Використовує до 30% менше води, ніж звичайна душова лійка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество режимов струи | 3 |
| Материал насадки | Пластик |
| Дополнительные функции | |
| Возможность изменения угла наклона | Да |
| Функция экономии воды | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359780 |
| Маса брутто | 0,3 кг |
| Маса нетто | 0,25 кг |
| Материал | АБС |
| Розміри продукту | 12,1 см x 26,4 см x 4,8 см |
| Розміри товару в упаковці | 15 см x 33,5 см x 5,5 см |
| Символ | AWD02221626 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | блістер |