
2 120 ₴
Полиця 2 ярусна, 2 вішалки AWD02050027
Код: AWD02050027
Розмір: 45*26*54 см
Матеріал: метал покритий хромом
>| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993720196 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 1,92 кг |
| Маса нетто | 1,61 кг |
| Материал | Хромированная сталь |
| Розміри продукту | 45 см х 54 см х 26 см |
| Розміри товару в упаковці | 57 см х 7 см х 29 см |
| Символ | AWD02050027 |
| Тип упаковки товару | Картон |