347 ₴
Тримач карнизу AWD02100820
Підвісний тримач для душової штанги. Можна монтувати до стелі. Регулювання довжини.
Символ:AWD02100820
EAN:5901812350794
Матеріал: алюміній
Розміри виробу:5 см x 61 см x 6,5 см
Вага нетто:0,1 кг
Тип упаковки продукту: пухир
Розміри виробу в упаковці:8 см x 76,7 см x 4 см
Вага брутто:0,15 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812350794 |
| Комплектация кольцами | Нет |
| Маса брутто | 0,15 кг |
| Маса нетто | 0,1 кг |
| Регулируемая длина | Нет |
| Розміри продукту | 5 см x 61 см x 6,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 8 см x 76,7 см x 4 см |
| Символ | AWD02100820 |
| Тип | Тримач для карнизу |