


215 ₴
Настінний тримач для душової лійки AWD Interior AWD02221121 виготовлений з міцного та естетичного пластику ABS, що забезпечує довговічність та надійність у використанні. Компактні розміри дозволяють легко встановити його в будь-якій ванній кімнаті, забезпечуючи зручне розміщення душової лійки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Покрытие | Хром |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектующего для сантехники | Держатель для душа |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354648 |
| Маса брутто | 0,06 кг |
| Маса нетто | 0,05 кг |
| Материал | АБС |
| Розміри продукту | 7 см х 4 см х 5 см |
| Розміри товару в упаковці | 10 см x 5,5 см x 13 см |
| Символ | AWD02221121 |
| Тип упаковки товару | блістер |