3 802 ₴
Стійка туалетна тримач туалетного паперу та щітки AWD02070134
Код: AWD02070134
Розмір: 30*20*75 см
Матеріал: метал покритий хромом, пластмаса
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993726624 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 4,7 кг |
| Маса нетто | 4 кг |
| Материал | хромована сталь + пластик |
| Розміри продукту | 31см х 75см х 21см |
| Розміри товару в упаковці | 23 см х 74,2 см х 11,5 см |
| Символ | AWD02070134 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стойка для аксессуаров |
| Тип упаковки товару | Картон |