417 ₴
Тримач туалетного паперу AWD02090995
Код: AWD02090995
Розмір: 17*10,3*9,5 см
Матеріал: дріт покритий хромом
>| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие крышки | Нет |
| Способ установки | Настенный |
| Тип | Держатель для туалетной бумаги |
| Тип крепления | Присоска |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812353214 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,16 кг |
| Маса нетто | 0,14 кг |
| Материал | хромований дріт + пластик |
| Місткість рулонів | 1 |
| Розміри продукту | 14,5 см х 9,5 см х 9,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 17 см х 13,5 см х 10,5 см |
| Символ | AWD02090995 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |