76 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Щітка чорна AWD00046608
Код;AWD00046608
Розмір: 9*8,5*8,5 см
Матеріал: пластик
<| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812351852 |
| Маса брутто | 0,06 кг |
| Маса нетто | 0,05 кг |
| Материал | Пластик |
| Розміри продукту | 8,5 см х 9,5 см х 8,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 9 см х 10 см х 9 см |
| Символ | AWD00046608 |
| Состояние | Новое |