694 ₴
Шторка для ванної бульки AWD02101211
Код: AWD02101211
Розмір: 180*180 см
Матеріал: поліестер
Кільця в комплекті
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Комплектация кольцами | Да |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812355607 |
| Маса брутто | 0,47 кг |
| Маса нетто | 0,38 кг |
| Розміри продукту | 180 см х 180 см |
| Розміри товару в упаковці | 25 см х 40 см х 2 см |
| Символ | AWD02101211 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | з мотивом білих кіл різних розмірів |
| Тип | Шторка для душу |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |