694 ₴
Шторка для ванної черепашки AWD02101125
Код: AWD02101125
Розмір: 180*180 см
Матеріал: поліестер
Кільця в комплекті
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Комплектация кольцами | Да |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354686 |
| Маса брутто | 0,45 кг |
| Маса нетто | 0,42 кг |
| Розміри продукту | 180 см х 180 см |
| Розміри товару в упаковці | 24 см х 2 см х 31 см |
| Символ | AWD02101125 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | ракушки, риби |
| Тип | Шторка для душу |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |