231 ₴
Шторка для ванної чорно-білі квіти AWD02100818
Код: AWD02100818
Розмір: 180*180 см
Товщина: 0,06 мм
>Матеріал: полівінілацетат
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Комплектация кольцами | Да |
| Материал | Поливинилацетат |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812350770 |
| Маса брутто | 0,27 кг |
| Маса нетто | 0,23 кг |
| Розміри продукту | 180 см х 180 см |
| Розміри товару в упаковці | 19,5 см х 37 см х 2 см |
| Символ | AWD02100818 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | із сірим квітковим мотивом |
| Тип | Шторка для душу |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |