387 ₴
Шторка для ванної кімнати та душ з візерунком кола AWD02101624
Код:AWD02101624
Розмір: 180*180
Матеріал: ЄВА
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Комплектация кольцами | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359766 |
| Маса брутто | 0,34 кг |
| Маса нетто | 0,26 кг |
| Материал | етиленвінілацетат |
| Розміри продукту | 180 см х 180 см |
| Розміри товару в упаковці | 13 см х 29 см х 3 см |
| Символ | AWD02101624 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Геометричні візерунки |
| Тип | Шторка для душу |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |