

231 ₴
Ця шторка для душу розміром 180 x 180 см виготовлена з водонепроникного матеріалу PEVA, білого кольору з рожевим кілецьким мотивом різних відтінків. Шторка для душу має вагу 50 г/м² і товщину 0,06 мм, що забезпечує її довговічність та оптимальну міцність. Комплект містить 12 білих пластикових кілець для підвішування на душовій штанзі. Фольгована шторка для душу підходить для делікатного ручного прання за температури 30 градусів. Не прасувати, не чистити хімічно, не відбілювати та не сушити в сушильній машині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Комплектация кольцами | Да |
| Материал | Поливинилацетат |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993727270 |
| Маса брутто | 0,271 кг |
| Маса нетто | 0,229 кг |
| Розміри продукту | 180 см х 180 см |
| Розміри товару в упаковці | 19,5 см х 37 см х 2 см |
| Символ | AWD02100532 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | з мотивом рожевих кіл |
| Тип | Шторка для душу |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |