
407 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Комплектация кольцами | Да |
| Тематика декора, рисунка | Геометрические узоры |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551633 |
| Маса брутто | 0,33 кг |
| Маса нетто | 0,25 кг |
| Материал | етиленвінілацетат |
| Розміри продукту | 181 см х 180 см |
| Розміри товару в упаковці | 14 см х 29 см х 3 см |
| Символ | AWD02101811 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шторка для душу |
| Тип упаковки товару | блістер |