

814 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551510 |
| Максимальная загрузка | 1 кг |
| Маса брутто | 0,14 кг |
| Маса нетто | 0,11 кг |
| Материал | Алюминий |
| Місткість рулонів | 1 |
| Розміри продукту | 18,00 см х 3,00 см х 8,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 15,00 см х 24,00 см х 3,00 см |
| Символ | AWD02091799 |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Держатель для туалетной бумаги |
| Тип крепежа | клейка стрічка 3М |
| Тип держателя | Крючок |
| Тип упаковки товару | блістер |