1 523 ₴
Стійка туалетна тримач туалетного паперу та щітки AWD02070037
Код: AWD02070037
Розмір: 16*28*81 см
Матеріал: метал покритий хромом, пластмаса
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993720264 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 1,13 кг |
| Маса нетто | 0,94 кг |
| Розміри продукту | 17,5 см х 79,5 см х 29,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 18,5 см х 41 см х 11,5 см |
| Символ | AWD02070037 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стойка для аксессуаров |
| Тип упаковки товару | картон |