2 861 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551473 |
| Кількість рулонів | 4 |
| Маса брутто | 1,99 кг |
| Маса нетто | 1,78 кг |
| Материал | Пофарбована сталь + бамбук |
| Розміри продукту | 30,00 см x 67,50 см x 20,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 17,50 см x 65,50 см x 11,00 см |
| Символ | AWD02071795 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | бамбук |
| Тип | Стойка для аксессуаров |
| Тип упаковки товару | Картон |