
3 756 ₴
Золотий тримач для туалетного паперу з туалетною щіткою є елегантним і функціональним доповненням до ванної кімнати. Виготовлений з глянцевої пофарбованої сталі, він виглядає розкішно та надає інтер’єру вишуканого характеру. Практична підставка забезпечує зручний доступ до туалетного паперу, а туалетна щітка, що входить у комплект, додає комплексного та естетичного вигляду. Ідеальний вибір для тих, хто хоче поєднати функціональність із дизайнерським виглядом у своїй ванній кімнаті.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552265 |
| Цвет | Золотой |
| Маса брутто | 1,55 кг |
| Маса нетто | 1,25 кг |
| Материал | Фарбована сталь |
| Розміри продукту | 21,80 см х 65,50 см х 17,80 см |
| Розміри товару в упаковці | 18,00 см х 10,50 см х 66,50 см |
| Символ | AWD02071874 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стойка для аксессуаров |
| Тип упаковки товару | картон |