


816 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Тип | Держатель для туалетной бумаги |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551312 |
| Кількість рулонів | 4 |
| Маса брутто | 0,8 кг |
| Маса нетто | 0,65 кг |
| Материал | Пофарбована сталь |
| Розміри продукту | 19 см х 54 см х 16,3 см |
| Розміри товару в упаковці | 20 см х 55 см х 20 см |
| Символ | AWD02071779 |
| Состояние | Новое |