1 270 ₴
Стійка туалетна металева тримач туалетного паперу та щітки AWD02071667
Код: AWD02071667
Розмір: 54*24*18см
Матеріал: забарвлена сталь
>| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550193 |
| Кількість рулонів | 5 |
| Маса брутто | 0,82 кг |
| Маса нетто | 0,56 кг |
| Материал | Пофарбована сталь |
| Розміри продукту | 24 см х 54 см х 18 см |
| Розміри товару в упаковці | 22 см х 46 см х 4,5 см |
| Символ | AWD02071667 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стойка для аксессуаров |
| Тип упаковки товару | картон |