524 ₴
Тримач туалетного паперу з кришкою AWD02091338
Код: AWD02091338
Розмір: 13,5*12,5*2 см
Матеріал: метал покритий хромом
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812356901 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,22 кг |
| Маса нетто | 0,22 кг |
| Материал | Хромированная сталь |
| Місткість рулонів | 1 |
| Наличие крышки | Да |
| Розміри продукту | 13,5 см х 2 см х 12,2 см |
| Розміри товару в упаковці | 16 см х 2,4 см х 17,5 см |
| Символ | AWD02091338 |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Держатель для туалетной бумаги |
| Тип крепежа | Гвинтове |
| Тип упаковки товару | блістер |