



2 753 ₴
Кутова полиця для ванної кімнати, виготовлена з хромованої сталі та 3 скляні полиці. Полиця для самостійного складання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | этажерка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993721490 |
| Количество ножек | 4 |
| Маса брутто | 3,6 кг |
| Маса нетто | 3 кг |
| Материал | хромована сталь + скло |
| Розміри продукту | 28,5 см х 73 см х 27,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 31 см х 7 см х 33 см |
| Символ | AWD02040012 |
| Тип упаковки товару | картон |