
1 446 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812356963 |
| Маса брутто | 1,32 кг |
| Маса нетто | 1,09 кг |
| Материал | Нержавеющая сталь+пластик |
| Наличие крышки | Да |
| Розміри продукту | 21,50 см х 30,00 см х 26,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 23,00 см х 30,50 см х 23,00 см |
| Символ | AWD02031344 |
| Состояние | Новое |
| Тип відра для сміття | З педаллю |
| Тип упаковки товару | картон |
| Емкость | 6 л |